XXIV. Szegedi Borfesztivál

Időpont: 2018. május 18-27.

Részletes program:
Rádio 88 Színpad, Széchenyi tér

Május 18. péntek
19:00 Megnyitó
20:00 Rácz Gergő
21:00 Dollár Boys

Május 19. szombat
17:00 Kónya Kriszta és Cseh Antal musical műsora: Csak szerelem kell és kész
18:30 Zoltán Vadnay guitar drifting
20:30: Party art’ok

Május 20. vasárnap
17:00: Almási Enikő
18:30 Collection Duo
19:30 Radics Gigi akusztikus trió
21:00 : Bara Party

Május 21. hétfő
17:00: Harmonika Klub
18:30 Mystery Stramp
20:30 Varga Rudi és bandája

Május 22. kedd
16:30 Carlo Band
18:00 Borverseny eredményhirdetés
19:00 Pál Dénes műsora
20:00 Charge Zenekar
21:00 Bulivonat Várkonyi Tibivel

Május 23. szerda
17:00 Maya ‘n’ Peti
18:30 Members Rockabily
20:00 Black Five

Május 24. csütörtök
17:00 Kontra Leila operett műsora
18:30 Rárósi Emese
20:00: Kamarás Iván est
21:00 Volvox

Május 25. péntek
17:00 Belmondo
19:00 Swing Business Band Bp
21:00 Colorado Country Band

Május 26. szombat
17:00 Heinz Gábor „Biga”
18:00 Huckleberry Guys
19:30 Kazai Ági Voice of World
21:00 Party Time Band

Május 27. vasárnap
17:00 Vigh Projekt
19:00: Florist
21:00 :Villa Negra Best of

Pingvin Patika színpad, Széchenyi tér

Május 18. péntek
19:30 Kocsis Tibor
20:30 Docpiano Band

Május 19. szombat
17:00 Transformation zenekar feat. Pozsár Eszter
19:00 Tolvai Renáta
20:30 Útközband Zenekar

Május 20. vasárnap
17:00 Loungemelody
19:00 Showgirls trió
21:00 Show me

Május 21. hétfő
17:00 Kiszely Zoltán és Merényi Nikolette operett műsora
19:00 Kökény Attila
20:30 Gera fivérek

Május 22. kedd
17:00 Szegedi Harmonika Egyesület
18:30 Blaho Attila zongoraművész előadása
19:30 Őrtorony Blues Band
21:00 Szeged Life koncert

Május 23. szerda
17:00 Dugonics András Piarista Gimnázium népzenei műsora
18:30 Blues Bell
19:30 Vivat Baccus
21:00 Oláh Csaba és Barátai

Május 24. csütörtök
17:00 Palatka swing
19:00 5309 Trió
20:30 Jaffa Trió

Május 25. péntek
17:00 Huszár Gergő gitárművész kiskoncert
19:00 Elsa Walle (kuba) és Winand Gábor
20:30 Coco Bongo zenekar koncertje

Május 26. szombat
17:30 Rambling Blues koncert
19:00 Groovies zenekar
21:00 Green Six

Május 27. vasárnap
17:00 Harmonika klub koncert
19:00 Éliás Jr. Trió koncert
21:00 Kaszinó zenekar koncert

EPAM színpad, Széchenyi tér

Május 18. péntek
20:00 Raffai Vivien és a Party Dance
22:00 Dj Krizs: RnB Funky

Május 19. szombat
18:00-20:00 Dr. Nagy Péter és barátai
22:00 Peterslounge : Chill out

Május 20. vasárnap
18:00 Sárkánykönny
20:00: Kravaiar
22:00 Dj. Emix: Best of 2000-2010

Május 21. hétfő
18:00 Meszecsinka Duó
20:00 Dj Second Face
22:00: Dj. Russianbeat: Sláger Party

Május 22. kedd
18:00 Jazzybear
20:00: Jazz Times
22:00: Dj. Krizs: Poplounge

Május 23. szerda
20:00 Szerb táncház a Bánáttal
22:00: Dj Ledenyák Ákos: Sláger Party

Május 24. csütörtök
18:00 The Garde zenekar
20:00: Vacsora Zsuzsival
22:00: Jamaican Vibes: reggie

Május 25. Péntek
18:00 Péter és Én
20:00 Balkáni táncház T’Rakija zenekarral
22:00: Dj Emix: Funky

Május 26. szombat
18:00 Crazy Band
20:00 Brass on the roads
22:00: Peterslounge: Chill out

Május 27. vasárnap
18:00 Molnár Orsi
20:00 Maja and Peti
22:00: Dj Krizs: Rocky, Retro buli

Sever Étterem Színpad, Klauzál tér

Május 18. Péntek
16:00 Huckleberry Guys
18:00 Cserenyec Dóra klasszikus gitárkoncert
20:00 Zűrös banda koncert

Május 19. szombat
16:00 Peter and Pan
17:00 Premier Alapfokú Művészeti Iskola show time műsora
19:00 Animal Cannibals műsora
20:30 Pumpkins Trió

Május 20. vasárnap
16:00: Martin Mits
17:30 Haraszti Ádám Project
20:00 BLUES B.R.OTHERS SHOW

Május 21. hétfő
16:00 Smoothie Soul koncert
17:30 Molnár Gyula és vendégei
20:00 30 éves Smink együttes koncertje

Május 22. kedd
16:00 Transform Projekt
18:00 Music and Volkova
20:00 Gang Band koncert

Május 23. szerda
16:00 Kocsis Eszter
17:00 Sándorfalvi Térségi Alapfokú Művészeti Iskola növedékeinek koncertje
18:30 Bornai Tibor és a Komoly Férfiak
20:00 Luigi égi hangok koncert

Május 24. csütörtök
16:00 Dudellow koncert
17:00 Jackdanimalz koncert
18:30 Pappes Béla Jazz Quartett
20:00 Tha Shudras Akusztik

Május 25. péntek
15:00 Maja Soul koncert
17:00 Eklektik koncert
18:00 Turku Jazz Band
20:00 Szűcs Gabi & Stereo Swing

Május 26. szombat
10:00 Polgár Gyula Trió
12:30 Sándorfalvi Citera Zenekar
14:30 Szegedi Konzervatórium bemutatója
16:00 Noisey hakkoer zajhekkeklők
18:00 Elektrons zenekar, Jazzarosa koncert
20:00 Peppertea koncert (UK) Közreműködik a Juniolds zenekar

Május 27. vasárnap
10:00 Dallama és Csúsziki koncert (gyerekkoncert)
12:00 Wake up little suite
14:30 Madarász Ráhel
16:00 Kalungu ütőegyüttes
17:00 Swat gitáregyüttes
18:00 Synema zenekar
19:30 Nagy Ádám and his friends
21:00 Rozsdamaró népzenekar

Árkád Szeged Színpad, Dugonics tér

Május 18. péntek
16:00 Jazz tanszék növendékek koncert
17:00 Premier Művészeti Iskola zenetagozat koncert
19:00 Bolgár táncház a Balkán Táncegyüttessel és a Balkán Quartettel

Május 19. szombat
10:00 Kövér Béla Bábszínház műsora
11:00 Irish dance club
14:00 Tiszavirág néptáncegyüttes
15:00 Mesecsokor
16:00 Nemzetiségi Gálaműsor – bolgár műsorszám (tánccsoport)
– német műsor (énekkar)
– – ukrán műsor (énekkar és egy tánccsoport Kijevből)
– örmény műsor (Zenész)
– Görög műsor (énekkar, tánccsoportok)
– Cigány műsor (zene és vers)
– szerb műsor (tánccsoport)
20:00 Pendergő zenekar

Május 20. vasárnap
11:00 Zeninjam koncert
14:00 Not the bees (nem méhek)
15:00 Délikert táncegyüttes
16:00 Guiro ütőegyüttes koncertje
18:00 Hangácsi Márton
20:00 Táncház a Bánát Szerb Táncegyüttessel

Május 21. hétfő
16:00 Vántus István zeneművészeti
18:00 Máskép világzenei koncert
20:00 Rumba Gitana

Május 22. kedd
16:00 Premier művészeti iskola tánc tagozatának műsora
18:00 Korinda zenekar
20:00 Stabil Frazír

Május 23. szerda
16:00 Premier művészeti iskola
18:00 Fehérvári László piano műsora
20:00 Kvarcos Bakelit

Május 24. csütörtök
16:00 Dugonics András Piarista Gimnázium és AMI népzenei tanszakai és Kamarazenei Műhely
17:00 Bereczky Szilvia sanzonok
18:00 Molnár Orsi
20:00 Good Company

Május 25. péntek
16:00 Pasenko Bohóc
17:00 Storyville Jazz Band
18:30 Berecz András mesemondó
20:00 Stoni Blues Band
Május 26. szombat
12:00 Szegedi Konzervatórium rézfúvós műsor
13:00 Turkui konzervatórium műsora
14:00 Alkalmi járat (zenei rögtönzéesek)
15:00 Royal Balett
16:00 Csongrádi Múzsa Művészeti Egyesület műsora
18:00 Mentés Másként zenekar népzenei műsora
20:00 Görög táncház

Május 27. vasárnap
10:00 Csiga duó koncert
12:00 Premier Iskola bemutatója
13:00 Etka jóga
14:00 Tánctér
17:00 Molnár Dixieland Band koncertje
19:00 Csongrádi Múzsa egyesület műsora
20:00 Szerb táncház

Dóm Téri Kavalkád

Május. 25. péntek
16:00 Jack Canon Blues Band
20:00 Charlie és Malek Andrea koncertje közreműködik az Abrakazabra

Május 26. szombat
10:00 Coda Nostra Big Band
13:00 Brass on the road
15:00 König szalonzenekar
17:00 Deák Big Band
19:30 Ocho Macho

Május 27. vasárnap
15:00 Musica Antiqua Hévíz (barokk zene)
16:30 Happy Dixieland Band Hévíz
19:00 Rúzsa Magdi

 

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail