Szeretettel várnak mindenkit 2026. június 26-án (pénteken) 19 órakor kezdődő koncertre és az azt követő táncházba.
Az estre moldvai, széki és felcsíki táncokkal készülünk. Gyertek, éljük át együtt Szeged szívében, a Millka teraszán a leghosszabb nappalok és a muzsika örömét!
Zenélnek:
Bede Ádám – ének, furulya, kaval
ifj. Bede Ádám – koboz, brácsa
Bede Mária – ének
Marton Ádám – furulya, kaval
Marton Ágoston – dob
Nagy Veronika – ének, gardon
Regenye Ábel – brácsa, bőgő, gardon
A táncokat tanítja:
Szvoboda Szabolcs
Köszönet támogatóinknak: Nemzeti Kulturális Alap, Halmos Béla Program, Millenniumi Kávéház és Klub, Művészet Forrása Kulturális Egyesület.
A belépés díjtalan, mindenkit szeretettel várnak!
Információk:
Telefonszám: +36-20/773-8610
E-mail: muveszet.forrasa@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/mi…
Facebook esemény: https://www.facebook.com/ev…

